IOS için The Sims Mobile hilesi

Evet, EA oyuncularının artık favorisi haline gelen The Sims Mobile’ın hilesi çıktı. Ama sadece androide mi? Tabii ki hayır! Artık IOS için de Sims Mobile hilesi var! Bu yazıda bu hileyi nasıl indireceğinizi anlatacayım. Ve merak etmeyin, güvenilir. Ben de kullanıyorum ?.

UYARI: Başlamadan önce Game Center’a bağlı olduğunuzdan emin olun.

  1. Sims Mobile’ı App Store’dan indiriyoruz ve başlatıyoruz. Eğer öğreticiyi geçmiş bir şekilde zaten sims mobile’ı oynadıysanız ya da oynuyorsanız 3. maddeye geçin.
  2. Oyunu başlatın ve öğreticiyi tamamlayın. Bu kısım çok önemli! Bahçecik’te size verilen görevi bitirince sağdaki menüden oyunun Game Center’a bağlı olduğundan emin olun.
  3. Şimdi The Sims Mobile’ı silin
  4. Simdi www.tutuapp.com a girin. Install now seçeneğine basın. Aşağıda bir menü açılacak. Onu kapatmayın! Ve ekranda çıkan seçenekte Yükle seçeniğini seçin.
  5. Birazcık aşağı kaydırın ve aşağıdaki Trust Now seçeneğini seçin.
  6. Açılan sekmedeki doyayı indirin. Merak etmeyin, bu bir sertifika.
  7. Ayarlar>Genel>Aygıt Yönetimi>Chinia Television Information Tech… ten Güven seçeneğini seçin.
  8. Ana ekrana dönün ve uygulamanın yüklenmesini bekleyin.
  9. Uygulamaya girin ve arama sekmesine The Sims Mobile Hack yazın. İki tane Sims mobile ikonlu uygulama çıkacaktır sonuçların arasından. Biri normal, diğeri hack. The Sims Mobile Hack adlı uygulamayı indirin. İndirme süreci uzun sürebilir.
  10. Uygulama inince oyuna girin. Siminizi rastgele oluşturun. Oyun başlayınca kapıya tıklayıp içeri girince ekrana iki tane seçenek çıkacak. Sağdaki, yani Bulut Kaydından Yükle seçeneğini seçin. Büyük ihtimalle oyunu yeniden başlatın  diyecek. İki kez hızlıca ana ekran düğmesine basıp uygulama sekmesini yukarı atın ve oyuna yeniden girin. Ve oyununuz hazır!

 

Evet, bu yazıda nasıl The Sims Mobile hilesini ios’ta kullanabileceğinizi anlattım. Umarım beğenmişsizdir. Beğendiyseniz aşağıdaki beğenme butonuna basın olur mu?

25 kişi beğendi

IOS için The Sims Mobile hilesi” üzerine 2.276 düşünce